Hlavní menu:

Kontakt

Telefony:

Objednávky: +420 267 314 267
Technická podpora:
+420 267 314 267

Reklamace, servis:
+420 272 732 827
Zakázkový vývoj: +420 272 732 827

Fax:

+420 267 314 269

Objednávky: obchod@papouch.com
Dotazy: papouch@papouch.com

V našem e-shopu můžete platit také kartami MasterCard®, Maestro®, VISA® a VISA Electron®.

Produkty > Převodníky > Media konvertory (optika) > Miniaturní 100/10 Mbps media konvertory MiniMc >
Produkty > Průmyslový ETHERNET > Media konvertory > Miniaturní 100/10 Mbps media konvertory MiniMc >

Miniaturní 100/10 Mbps media konvertory MiniMc

Varianta: 100/10 Mbps media konvertor MiniMc 5km

Katalogové číslo: BB_855-10622
Záruka: 6 let
DPH: 21%
Cena s DPH: 3 690,50 Kč
Cena bez DPH: 3 050 Kč
MiniMc

Varianty:

» 100/10 Mbps media konvertor MiniMc 5km

Vlákno MultiMode, vlnová délka 1300nm, konektory ST, dosah až 5km

Vybrat »

100/10 Mbps media konvertor MiniMc 5km

Vlákno MultiMode, vlnová délka 1300nm, konektory SC, dosah až 5km

Vybrat »

100/10 Mbps media konvertor MiniMc 40km

Vlákno SingleMode, vlnová délka 1310nm, konektory SC, dosah až 40km

Vybrat »

100/10 Mbps media konvertor MiniMc 80km

Vlákno SingleMode, vlnová délka 1310nm, konektory SC, dosah až 80km

Vybrat »

100/10 Mbps media konvertor MiniMc 20km, Single Strand

Vlákno SingleMode / Single Strand, vlnová délka 1310nm, konektor SC, dosah až 20km. Upozornění: Model 855-10652 musí být zapojen v páru s modelem BC_855-10653 !

Vybrat »

100/10 Mbps media konvertor MiniMc 20km, Single Strand

Vlákno SingleMode / Single Strand, vlnová délka 1550nm, konektor SC, dosah až 20km. Upozornění: Model 855-10653 musí být zapojen v páru s modelem BC_855-10652 !

Vybrat »

100/10 Mbps media konvertor MiniMc SFP

Model se slotem SFP. Modul SFP dle výběru uživatele. Parametry dle modulu SFP.

Vybrat »

Popis

MiniMc - 10/100 Mbps přepínací media konvertor série MiniMc prodlužuje 10 Mbps a 100 Mbps síťové segmenty z kroucené dvoulinky pomocí multimódového nebo singlemódového optického vlákna až na vzdálenost 80 km. MiniMc od IMC Networks je media- i datakonvertor, dokáže automaticky rozpoznat (auto-negotiation) 10/100 Mbps rychlost na kroucené dvoulince, optický port běží na plně duplexním 100 Mbps Fast Ethernetu.

MiniMc je nejvšestranějším konvertorem na trhu - prodává se s externím AC napájecím zdroje, s napájecím USB kabelem nebo jako součást instalace do PowerTray/18, což přináší nejvyšší hustotu portů na trhu - 18 konverzí.

MiniMc 10/100 přepínací optické konvertory jsou ideální pro interní použití, v FTTD, LAN-to-LAN nebo LAN-to-MAN aplikacích optických sítí. Na rozdíl od konkurenčních produktů vyhovuje MiniMc plně IEEE standardům a je na něj poskytována šestiletá záruka, která se vztahuje i na napájecí zdroj.

Modely Single Strand podporují obousměrnou duplexní komunikaci po jediném SingleMode vlákně a dodáváme je ve variantách s dosahem 2km, 20km a 60km (2km a 60km na vyžádání). Tyto modely musí být vždy v páru 1310nm a 1550nm.

Specifikace:

  • Standardy IEEE 802.3u Fast Ethernet, Auto-Negotioation a 802.3 Ethernet
  • Operace ulož a přepošli (store and forward)
  • Automatické rozpoznání (Auto-Negotiation) 10/100 a auto-sensing polovičního/plného duplexu na portu kroucené dvoulinky
  • Porty RJ-45 kroucená dvoulinka, ST a SC optický
  • LEDky: FX LNK/ACT a TX LNK/ACT
  • Vlnové délky 1300nm pro MM vlákno 2 km, 1310/1550nm pro SM vlákno 2, 20, 40, 60, 80 km
  • Podporuje 62.5/125µm a 50/125µm multi-módové a 9/125µm single-módové kabeláže
  • Provozní teplota 0 - 40°C
  • Provozní vlhkost 5 - 95% (nekondenzující)
  • Napájení AC 100/240V, 0.25A, 50-60Hz, 5V DC (adaptér je součástí dodávky)
  • Spotřeba (typická): 500mA
  • Universal Serial Bus (USB) 1.0 a vyšší
  • UL, CE Mark
  • FCC Class B
  • 6-ti letá záruka


Soubory:

Ke stažení


minimc-minimc-sfp_0317ds.pdfDatasheet

Velikost souboru: 542,7 kB

Datum: 13.10.2017

Stáhnout

minimc-tp-txfx_sfp_4115m-.pdfUživatelský manuál

Velikost souboru: 383,49 kB

Datum: 13.10.2017

Stáhnout


Máte k této stránce dotaz nebo připomínku? Napište nám:


Pokud máte jakýkoli dotaz, návrh nebo připomínku, budeme rádi, když nám napíšete pomocí následujícího formuláře. Můžete nás samozřejmě kontaktovat i telefonicky nebo e-mailem jak je uvedeno v kontaktech.




ERROR