Hlavní menu:

Kontakt

Telefony:

Objednávky: +420 267 314 267
Technická podpora:
+420 267 314 267

Reklamace, servis:
+420 272 732 827
Zakázkový vývoj: +420 272 732 827

Fax:

+420 267 314 269

Objednávky: obchod@papouch.com
Dotazy: papouch@papouch.com

V našem e-shopu můžete platit také kartami MasterCard®, Maestro®, VISA® a VISA Electron®.

Produkty > Prodloužení linek a signálů > Ethernet > EIS-x-xx - prodloužení Ethernetu po optickém vlákně >
Produkty > Převodníky > Media konvertory (optika) > EIS-x-xx - prodloužení Ethernetu po optickém vlákně >

EIS-x-xx - prodloužení Ethernetu po optickém vlákně

Varianta: EIS-M-ST - prodloužení Ethernetu po optickém vlákně

Katalogové číslo: BB_EIS-M-ST-EU
Záruka: 3 roky
DPH: 21%
Cena s DPH: 3 617,90 Kč
Cena bez DPH: 2 990 Kč
Media converter EIS-M-ST

Varianty:

» EIS-M-ST - prodloužení Ethernetu po optickém vlákně

EIS-M-ST
Optické vlákno: Multimode (vícevidové)
Optické konektory: ST

Vybrat »

EIS-M-SC - prodloužení Ethernetu po optickém vlákně

EIS-M-SC
Optické vlákno: Multimode (vícecidové)
Optické konektory: SC

Vybrat »

EIS-S-SC - prodloužení Ethernetu po optickém vlákně

EIS-S-SC
Optické vlákno: Singlemode (jednovidové)
Optické konektory: SC

Vybrat »

Popis

EIS-x-xx umí prodloužit Ethernet po optice. Po optickém vícevidovém (multimode) vlákně až na 2 km, po jednovidovém (singlemode) až na 20km.

E-linx Media konvertory EIS-x-xx nabízí jednokanálový převod klasického Ethernetu na optické vlákno (Ethernet po optice). Může být použit jako samostatné zařízení nebo namontovaný v RACKovém šasi až po 16ti jednotkách. Modely EIR a EIS pro optická vlákna mohou spolupracovat v páru. RACKové šasi pro až 16 jednotek EIS obsahuje také napájecí zdroj z 230V AC.

Vlastnosti

  • 1x 10/100BaseTX Ethernet port s RJ45 konektorem
  • 1 pár konektorů pro optické vlákno (Rx, Tx - konektory ST nebo SC dle varianty: EIS-x-ST nebo EIS-x-SC)
  • Automatické určení rychlosti a duplex módu na TX portu
  • Automatické rozpoznání přímého nebo kříženého kabelu
  • DIP switch konfigurace pro: Link Fault Pass-through (Detekce chyb na optické lince), Pevnou rychlost přenosu, Half/Full Duplex
  • Kontrola přijatých paketů před odesláním (Store-and-Forward)
  • Možnost filtrace broadcast zpráv
  • Možnost provedení jako samostatné zařízení nebo spolu s RACKovým šasi až pro 16 modulů
  • Umožňuje odpojení a připojení za chodu (hot-swap) ve verzi s 19" rack

Použití

  • Průmyslová automatizace
  • Automatizace budov
  • Skladové provozy
  • Kontrola technologií

Technické parametry

  • Napájení: 12V DC souosý konektor Jack (zdroj je součástí dodávky)
  • Spotřeba: max. 3,4 W
  • Pracovní teplota: 0° až +50° C
  • Rozměry: 80 x 109 x 24 mm
  • Hmotnost: 150 g

Obrázky




Soubory:

Ke stažení


eisseries-mediaconverter.pdfeisseries-mediaconverter.pdf

Originální dokumentace (anglicky)

Velikost souboru: 82,25 kB

Datum: 14.07.2009

Stáhnout


Máte k této stránce dotaz nebo připomínku? Napište nám:


Pokud máte jakýkoli dotaz, návrh nebo připomínku, budeme rádi, když nám napíšete pomocí následujícího formuláře. Můžete nás samozřejmě kontaktovat i telefonicky nebo e-mailem jak je uvedeno v kontaktech.




ERROR