Hlavní menu:

Kontakt

Telefony:

Objednávky: +420 267 314 267
Technická podpora:
+420 267 314 267

Reklamace, servis:
+420 272 732 827
Zakázkový vývoj: +420 272 732 827

Fax:

+420 267 314 269

Objednávky: obchod@papouch.com
Dotazy: papouch@papouch.com

V našem e-shopu můžete platit také kartami MasterCard®, Maestro®, VISA® a VISA Electron®.

Produkty > Průmyslový ETHERNET > Media konvertory >

Media konvertory

Media konvertor (Media convertor) je zařízení, které převádí běžný, tj. metalický Ethernet na jiné médium, nejčastěji optiku.

Optická vlákna jsou ve dvou základních provedeních:

  • MultiMode (vícevidové). MultiModové prvky jsou levnější, mívají však vyšší útlumy a tím je lze použít na menší vzdálenosti (zpravidla do 4km).
  • Single mode (jednovidové). SingleModové prvky jsou dražší, k přenosu dat využívjí lasery. Mají celkově nižší útlumy a lze s nimi dosáhnout datového spoje až na 80km.

Produkty


Průmyslové 100/10 Mbps media konvertory IE-MiniMc

Průmyslové 100/10 Mbps media konvertory IE-MiniMc

Media konvertor IE-MiniMc poskytuje konverzi mezi 10/100 UTP a 100Base-FX multi-módovou, single-módovou nebo jednovláknovou optikou. IE-MiniMc dokáže fungovat v extrémních teplotách až 70°C, bstojí i v těch nejdrsnějších prostředích a nabízí několik možností napájení a upevnění.

Cena: 5 790 Kč bez DPH

DETAIL PRODUKTU

Miniaturní 100/10 Mbps media konvertory MiniMc

Miniaturní 100/10 Mbps media konvertory MiniMc

MiniMc - 10/100 Mbps přepínací media konvertor série MiniMc prodlužuje 10 Mbps a 100 Mbps síťové segmenty z kroucené dvoulinky pomocí multimódového nebo singlemódového optického vlákna až na vzdálenost 80 km. MiniMc od IMC Networks je media- i datakonvertor, dokáže automaticky rozpoznat (auto-negotiation) 10/100 Mbps rychlost na kroucené dvoulince, optický port běží na plně duplexním 100 Mbps Fast Ethernetu.

Cena: 3 050 Kč bez DPH

DETAIL PRODUKTU


1Gbps media konvertor MiniMc-Gigabit

1Gbps media konvertor MiniMc-Gigabit

Miniaturní mediakonvertor Gigabitového Ethernetu: MiniMc Gigabit Při rozměrech menších než 9 cm x 5 cm je MiniMc nejmenším mediakonvertorem na trhu, který má obě datová připojení na stejné straně jednotky za zlomek ceny alternativních řešení. MiniMc-Gigabit konvertuje kroucenou dvoulinku 1000Base-T na 1000Base-SX nebo 1000Base-LX optické vlákno na vzdálenost až 80 km.

Cena: 6 850 Kč bez DPH

DETAIL PRODUKTU



Soubory: